Hata mesajı

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/senceraku.com/httpdocs/includes/file.phar.inc).

Kariyer

Sayın Ziyaretçimiz , İnsan kaynakları politikamız;

Üretim ve hizmetin temeli olan insanın önemi benimsenerek, şirketin vizyon ve hedefleri doğrulutusunda, müsteri odaklı üretim stratejilerimize uygun, organizasyonun oluşturulması temel amacımızdır.

Şirketimizde çalışanlarımızın, bir takım ruhu içinde yetkinliğini, bilgisini ve iletişim başarısını artıracağı, performansını, şirket performansı ile birleştirip sürekli yüksek tutabileceği, uygulamaların dayandığı yönetim anlayışı benimsenmiştir.

Çalışanlarımıza uzun vadeli çalışabilecekleri, sosyal haklarını zamanında ve eksiksiz alabilecekleri, aidiyet duygusunun hissettirildiği, adil bir çalışma ortamı hazırlanması hedeflenmektedir.

Vizyon Misyon ve kurumsal değerlerimiz doğrultusunda nitelikli, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilen kişileri istihdam etmek ve bu kişileri sürekli eğitim programları,etkin performans ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz .

Yükleyeceğinizi Fotoğrafınızın Boyutu En Büyük 200 KB Olmalıdır.
Dosya boyutu 200 KB dan küçük olmalıdır.
İzin verilen dosya uzantıları: gif jpg jpeg png.
Lütfen En son mezun Olduğunuz Okulu Yazınız.
Lütfen bizlere Son İş Tecrübenizden başlayarak Geriye doğru Sırayla Yazınız.Görev Tanımlarınızı ve Açıklamaları detaylı yapacağınız için Şimdiden Teşekkür Ederiz.