Hata mesajı

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/senceraku.com/httpdocs/includes/file.phar.inc).

Hakkımızda | SENCER AKÜ

Hizmet ve Kalite yolculuğumuza 1989 yılında faaliyete başladık. Yıllık 280.000 akü üretim kapasitesine sahiptir. Antalya’da kurulan firmamız Kurumsal kimliğimizi 1994 yılında "SOYTÜRK AKÜ İMALAT İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ." olarak tecil ettik.
 
İçinde bulunduğumuz sektör ve pazarda "Üstün Hizmet Anlayışımızı ve Üstün Sürekli Gelişen Kalitemizi" Oluşturduk.
 
Alt yapımızı “SENCER AKÜ İMALAT İTHALAT İHRACAT” olarak üretime devam etmekteyiz. Gelişen alt yapımız ve üretim tahsisimizde “ Soytürk, Rally, Forcar,” markaları ile yurt içinde yüzlerce bayisi olup hizmet vermektedir.
 
Aldığımız bu güçle ve yaygınlığı gittikçe artan yurtiçi bayii ağı ile Sürekli Yenilenen Politikamız, Gelişen Üretim Teknolojimiz, Artan Kapasitemiz ve Kalitemiz ile sınırlarımızı da aşarak Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Afrika kıtalarına yurtdışı ihracatı ile dış ticarette de yerimizi aldık. Motosikletten otomobile, kamyondan otobüse, iş makinesinden deniz araçlarına, kapalı, dahili mekan araçlarından, golf arabaları akülerine, tam bakımsız ve kalsiyumlu akülere kadar zengin ürün yelpazemizi genişleterek jel akü ve diğer akü çeşitlerinin hepsini yurt içi yurt dışı tedarik imkanı sunuyoruz.
 
Soytürk Akü Ar-Ge, Ür-Ge ve teknolojik yatırımları ile yenilikçi, girişimci ve sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda; dünya norm ve standartlarına uygun ISO 14001, ISO 9001 ve OHSAS 18001 üstün kalite sertifikalarına sahiptir.