Hata mesajı

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/senceraku.com/httpdocs/includes/file.phar.inc).

Sencer Akü / Geri Dönüşüm Hizmetleri

Hurda Akü tüm ülkemizde yoğun miktarlarda bulunmakta ve yoğun olarak çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. İşte bu yüzde Akü Hurdası çok değerlidir, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda Hurda Akü alımları yapmaktayız.Hurda Akünuz var ve değerlendirmek istiyorsanız bizlere iletişim bölümümüzden veya çağrı merkezlerimizden ulaşabilir. Hurda Akü larınız için fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. “SENCER AKÜ İMALAT İTHALAT İHRACAT” olarak Akü Hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

Hurda Akü, Geri Dönüşüm sektöründe çok önemli bir yer tutmaktadır, Çeşitli sektörlerde kullanılması ve Türkiye'de çok miktarda bulunması sebebiyle yüksek tonajlarda hurdası çıkmaktadır. Çıkan Hurda Aküların geri kazanımı için Metal Geri Dönüşüm firmaları devereye girmekte, hem sizlere, hemde ülke ekonomisine geri kazanım yaparak katma değer katmaktadır. Hurda Akülarınızı piyasanın üzerinde nakit olarak alım yapmaktayız.